Drewno kominkowe i opałowe

Drewno kominkowe, drewno opałowe i rozpałkowe. Dostawa w zamówionym rozmiarze. LAS-WOOD Tarnów, Brzesko, Bochnia, Nowy Sącz, KrakówFirma Usługowa „LAS-WOOD” Marian Piekarz produkuje i dystrybuuje:

  • drewno opałowe,
  • drewno kominkowe
  • drewno rozpałkowe

z przeznaczeniem do spalania w piecach centralnego ogrzewania, kominkach, piecach tradycyjnych. Oferta kierowana jest w równej mierze do odbiorców indywidualnych, jak i hurtowych. W ofercie znajduje się zarówno wysokokaloryczne drewno gatunków twardych (grab, buk, dąb, akacja, brzoza, jesion, jawor, olcha) jak i drewno rozpałkowe iglaste i liściaste miękkie (sosna, modrzew, świerk, jodła, lipa, topola, wierzba, osika).

Wielkość drewek dostosowana jest od potrzeb Klienta. Standardowe wielkości: długość ok. 30cm przekrój 10-15cm, natomiast drewno rozpałkowe: długość ok. 25cm i przekrój 3-5cm lub 5-8cm.

Jest również możliwość dostawy drewna opałowego o długości 1m z możliwością pocięcia u Odbiorcy.

Oferowane drewno może być zarówno świeże jak i sezonowane. Standardem jest dostawa drewna do Klienta.

W przypadku odbiorców indywidualnych dostawa drewna realizowana jest niskotonażowymi pojazdami o małych naciskach jednostkowych na podłoże i umiarkowanej szerokości pojazdu (max.2m), co jest gwarantem wjechania w niemal każde wskazane na podwórku miejsce, z jednoczesną maksymalną ochroną podłoża (kostka, trawnik itp.).

Aktualnie oferowane jest drewno w cenach od 120,00zł do 225,00zł za metr nasypowy* drewna pociętego i porąbanego, lub za metr przestrzenny** drewna stosowego (niepociętego, ułożonego w stos wymiarowy).

* metr nasypowy- to 1m3 drewek sypanych (nieukładanych), w przypadku drewna świeżego powiększony o około 10% naddatku

** metr przestrzenny- to stos drewna o długości 1m, szerokości 1m i wysokości 1m (potocznie „ćwiartka”, czyli ¼ sąga)

Comments are closed.